Packaging and delivery

Doručení obrazů

img-deliveryNaše obrazy doručujeme spolehlivými dopravními společnostmi. Konkrétního dopravce vybíráme na základě rozměrů objednaného obrazu a cílové destinace. Nejčastěji využíváme služeb společností GLS a DSV. Dobra doručení je závislá na konkrétní destinaci. V rámci České Republiky je to v naprosté většině případů jeden pracovní den. V den odeslání obdržíte informaci emailem, a můžete se na doručení připravit. Obrazy doručujeme kamkoliv po Evropě.

Balení obrazů

img-packageZabalit obraz tak aby vydržel přepravu a mnoho překládání, není jednoduché. Vyvinuli jsme vlastní způsob balení do na míru přiravených plochých krabic. Z bezpečnostních důvodů však nedoručujeme obrazy obsahující sklo. V takovém případě vždy doporučujeme rámování s plexisklem, které je lehké a nerozbitné a navíc oproti obyčejnému sklu obsahuje UV filtr. Plexisklo je od od běžného skla pohledem nerozeznatelné.
img-package3 Obrazy jsou uvnitř balení chráněny na míru vyrobenými polystyrénovými profily. Tyto profily zabraňují pohybu uvnitř balení a vytvářejí ochranný prostor kolem celého obrazu.
img-package2 Obrazy jsou umístěny do přesné krabice z pětivrstvé lepenky, Tato krabice přesně obraz obepíná, takže není potřeba dalšího výplňového materiálu, který by mohl poškodit povrch obrazu.
img-tubus Samotné tisky, které je možné srolovat zasíláme ve vhodném tubusu.