DigiGraphie Certificate

pictoart-quality-digigraphiePictoart is a professional laboratory, which can issue DigiGraphie certificate. DigiGraphie was created to guarantee the quality of printed reproduction, which will not degrade during the time. Každá reprodukce se značkou DigiGraphie je tištěna na vybraná certifikovaná media a označena registrovaným slepotiskem. Každá je také registrována v globální databázi limitovaných edic na serveru digigraphie.com, kde si každý může ověřit platnost certifikátu a podrobné informace o každé reprodukci.
img-measure Certifikace DigiGraphie zaručuje, že kvalita našeho tisku je na nejvyšší úrovní, a reprodukce vytištěné dnes, stejné jako ty které budou tištěny v budoucnu. Toho je docíleno pravidelným měřením médií, a prezicním používáním tiskových ICC profilů.
img-logo-digigraphie V naší nabídce limitovaných edic, najdete u každé reprodukce vždy alespoň jednu edici, která je vydána s certifikací DigiGraphie. Je tištěna na certifokovaném papíře a registrována v centrální databázi. Je k ní také vydán navíc podepsaný certifikát potvrzující pravost. Taková reprodukce je ideální jako investice a k uložení do vašeho soukromého archívu. Můžete také zvolit archivní adjustaci do pasparty a luxusního rámu, s překrytím ochranným plexisklem s UV filtrem.